Home
 GŁÓWNA     PROCES KOŚCIELNY      ZAKRES DZIAŁALNOŚĆI      ZESPÓŁ      KONTAKT      DO POBRANIA      MEDIA
 MAPA DOJAZDOWA        WIDEO KONFERENCJE        DANE KANCELARII        SPOTKANIA W INNYCH MIASTACH        KONTO        CENNIK

BIURO W WARSZAWIE
KANCELARIA PRAWA KANONICZNEGO
Al. J. Ch. Szucha 8, II piętro
00 - 582 Warszawa


tel.: (22) 375 73 80
tel.: (22) 375 73 81
kom.: 509 587 213
kom.: 505 540 220

My status


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
 
MAPA DOJAZDOWA

Wyświetl większą mapę
WIDEO KONFERENCJE

Dzięki wprowadzeniu możliwości odbywania konsultacji za pomocą WIDEO KONFERENCJI świadczymy także nasze usługi osobom mieszkającym poza granicami kraju - Polonii rozsianej po całym świecie.

Niejednokrotnie taka forma kontaktu daje jedyną możliwość uzyskania pomocy prawnej dla osób mieszkających w dalszej części także na terenie kraju, które nie mają możliwości dojechania do Warszawy.

My status
DANE KANCELARII

Kancelaria Prawa Kanonicznego Marcin Krzemiński
al. J. Ch. Szucha 8
00-582 Warszawa
NIP 891 - 153 - 51 - 87

SPOTKANIA W INNYCH MIASTACH

Adwokaci i kanoniści z Kancelarii KANONISTA prowadzą na stałe (zazwyczaj raz w miesiącu) spotkania z zainteresowanymi osobami także w niemal każdym większym mieście w Polsce. Z uwagi jednak na charakter i specyfikę spraw o nieważność małżeństwa nie jesteśmy w stanie zorganizować stałej kancelarii w każdym z nich. Mając to na względzie oraz zdając sobie sprawę z ograniczonego dostępu do adwokatów kościelnych, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu spotkania w Poznaniu, Gnieźnie, Włocławku, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Łomży, Białymstoku, Stalowej Woli oraz Bielsku Białej.

Na spotkania w pozostałych miastach należy umawiać się z około tygodniowym wyprzedzeniem dzwoniąc pod nr tel. +48 (22) 219 54 77 lub + 48 0 505 540 220 lub +48 0 509 587 213.

KONTO
Dane do przelewu:

Woźnicki Malecha Krzemiński Noga
Kancelaria Prawnicza spółka jawna
Al. J. Ch. Szucha 8
00-582 Warszawa
NIP: 701 035 58 89

BRE Bank S.A., Oddział Bankowości Detalicznej (MultiBank) z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 18, 00-950 Warszawa, Polska

47 1140 2017 0000 4602 1296 0651
CENNIK

Koszty prowadzenia spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa uzgadniane są indywidualnie, ale oscylują wokół uśrednionych kosztów pobieranych przez adwokatów prowadzących procesy o rozwód przed sądami świeckimi.

W zależności od indywidualnych ustaleń adwokaci z naszej kancelarii bądź prowadzą całe procesy, bądź też biorą udział na poszczególnych etapach procesu np. redagując skargę powodową czy inne pisma procesowe (apelacje, uwagi do opinii biegłego, głos obrończy itd.) oraz służąc stałą lub doraźną poradą kanoniczno - prawną.

Przyjęcie sprawy przez kanonistów z naszej Kancelarii wiąże się z koniecznością odbycia pierwszej, około 2 - godzinnej konsultacji, której zadaniem jest ustalenie, czy istnieją podstawy do ubiegania się o stwierdzenie nieważności małżeństwa, omówienie kwestii dowodowych, ewentualnych możliwości związanych z udziałem drugiej strony i wypływających stąd konsekwencji, a także dość dokładne przedstawienie przebiegu procesu oraz zasad udziału Kancelarii w sprawie. Po konsultacji przesyłamy, w ramach podsumowania, opracowania dotyczące ustalonej podstawy nieważności małżeństwa jak również opis przebiegu procesu. Podczas konsultacji omawiamy również zakres pomocy świadczonej przez prawników z naszej kancelarii.

Opłata z tytułu udziału adwokata i pomocy w prowadzeniu procesu kościelnego w Sądzie Metropolitalnym Warszawskim nie przekracza wysokości kosztów sądowych.

Pragniemy poinformować, że zwyczajowo opłaty sądowe w Sądzie Metropolitalnym Warszawskim wynoszą:

  • 100 zł na etapie składania skargi powodowej
  • 2200 zł opłaty w toku całego procesu
  • ok. 350 zł opłaty za opinię psychologiczną


GŁÓWNA   PROCES KOŚCIELNY   ZAKRES DZIAŁALNOŚĆI   ZESPÓŁ    KONTAKT   DO POBRANIA  MEDIACopyright Kanonista All Rights Reserved   


Rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa, stwierdzenie nieważności małżeństwa, prawo kanoniczne - adwokat, kancelaria prawna Warszawa.